dentegre@dentegremedikal.com 0542 664 34 42 / 0216 469 00 11
Dentegre Medikal

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2009 yılında Konya da kurulan Dentegre Medikal, bugüne kadar dental sektöre büyük hizmetleri olan firmalarla çalışmıştır. Şu an İsviçre’nin en değerli firmalarından IRES SAGL şirketinin Türkiye’deki tek yetkili distribütör firmasıdır. Ires Sagl implant üretimi yapan 30 yılı aşkın süredir sektöre bilgi ve deneyimlerini en üsr seviyede sunan bir firmadır.
Ires, sektöre getirdiği yenilikçi ve akılcıl tasarımlarla bugünün ve geleceğin en iddealı firmalarındandır. Ires Akademi dünyanın önde gelen uzman doktorlarının çalışmaları ışığında geleceğe yön verebilmek için kurulmuştur ve bilime dayalı üretim yapılması esasını şiar edinmiştir. Ülkemizde de çeşitli organizasyon ve fuarlarda Ires farkını yaşayabilirsiniz. Ires Academi eğitmen hekimleri, her yıl yüzlerce hekime kurs ve seminerler düzenlemektedir. Dentegre Medikal, ShapeBone sığır kaynaklı greftlerinin ülkemizdeki tek ve yetkili distribütörüdür. Dentegre Medikal, Curasan firmasının Rejeneratif materyallerinin kullanımını da sağlamakla birlikte, İmplant cerrahisi için ihtiyaç olan bütün sarf malzemelerin diş hekimlerine kazandırılmasını sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Dişhekimlerine bugün ve gelecekte kendini kanıtlamış bilgi ve teknolojiyi transfer etmektir. IRES SAGL, Hibrit implant yaklaşımında Dünyada öncü firmadır. Hibrit implantlar ile periimplantitis savunmasına yeni bir yaklaşım sunan firma, bu teknoloji sayesinde periimplantitise uzun vadede çare olmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Imax Mua implantlar ile dünyanın ilk ve tek patentli, açılı tek parça implantını da diş hekimlerinin kullanımına sunmaktadır.

Misyonumuz

Sadece kaliteli ürünleri diş hekimlerine satmak değil aynı zamanda kurs ve eğitimlerle gelişmeleri takip etmek ve devamlı eğitim sistemi içerisinde kalmaktır. Kanıta dayalı diş hekimliği esasına dayalı eğitim programları ile sadece ürün tedarikçisi değil yapılan tedavilerin takibinde de her türlü bilgi ve deneyimleri, bünyesinde oluşturulan uluslararası uzman bir ekip tarafından verilmesini sağlamaktır. IRES SAGL, EAO, Osteology Foundation gibi dünyanın önde kongre ve IDS gibi fuarlarında yer almakta ve sponsorluklar üstlenmektedir.