dentegre@dentegremedikal.com 0542 664 34 42 / 0216 469 00 11
Dentegre Medikal

Haberler

26. Avrupa Ossseointegrasyon Birliği (EAO) Kongresi

Dentegre Medikal, IRES implant sistemlerinin tanıtım ve yeni ürün tanıtımları için Avrupa Ossseointegrasyon Birliği (EAO) Kongresinde sergi salonundaki standında yer alacak. 5-7 Ekim 2017 tarihlerinde Madrid'de yapılacak Avrupanın en oredtijli kongresi olan EAO da Ülkemizden ve Tüm Dünya dan özellikle Avrupa dan gelen seçkin dişhekimlerine tanıtımlar yapılması planlandı. Buradaki IRES standında, ülkemizden gelen dişhekimeleri ile en son çıkan ürünlerin detaylı bilgilendirmesi yapılacak.

37. Uluslararası Diş Fuarı

Bir sonraki Uluslararası Diş Fuarı (IDS), 21-25 Mart 2017 tarihleri arasında Köln'de kapılarını açıyor. 60 ülkeden yaklaşık 2.300 katılımcı fuarın beş günü boyunca diş endüstrisinin son ürünlerini, gelişmelerini ve trendlerini sergileyecek. 140.000 'den fazla uluslararası ziyaretçinin katılmasi bekleniyor. Ziyaretçiler, 160.000 m²'nin üzerindeki bir sergi alanında daha önce hiç olmadığı kadar çok yenilik ve geniş ürün yelpazesi görecekler. IDS'ye bir ziyaret, diş hekimleri, diş laboratuvarları, dişçilik uzmanı, ticaretin ve diş endüstrisinin temsilcileri için şarttır.

Avrupa Ossseointegrasyon Birliği (EAO) Kongresi

Dentegre Medikal, IRES implant sistemlerinin tanıtım ve yeni ürün tanıtımları için Avrupa Ossseointegrasyon Birliği (EAO) Kongresinde sergi salonundaki standında yer alacak. 29 Eylül-1 Ekim 2016 tarihlerinde Paris de yapılacak Avrupanın en oredtijli kongresi olan EAO da Ülkemizden ve Tüm Dünya dan özellikle Avrupa dan gelen seçkin dişhekimlerine tanıtımlar yapılması planlandı. Buradaki IRES standında, ülkemizden gelen dişhekimeleri ile en son çıkan ürünlerin ilk kez detaylı bilgilendirmesi yapılacak.